Zelená káva?

-1
před 3 roky Klara

Ahoj, nedávno jsem se bavila s kamarádkou ze zahraničí o tom, jak miluji kávu. Ona prý už asi dva měsíce pije zelenou kávu, což by měla být ta stejná káva jako naše, akorát nepražená. Tvrdila mi, že chutná lépe a dokonce ji lékařka jako diabetku pochválila, že tato káva snižuje hladinu cukru v krvi. Cukrovku mám také, tuto kávu bych moc ráda vyzkoušela, ale u nás jsem o ní ještě neslyšela, pijete ji někdo?

0
Obrázek uživatele Sunriska
před 3 roky Sunriska

Já jsem vyzkoušela tuto: http://www.zdravapotravina.cz/kava/zelena-kava-nicaragua-sonnentor-s-r-o Pořídila jsem ji ve zdravé výživě - myslím, že teď už ji budou mít všude..
Ale popravdě mě nijak nenadchla. Samozřejmě člověk od ní nemůže čekat chuť jako od klasické kávy, neboť právě pražením vznikají typické chuťové látky a barva. Nepražená káva chutná jako klasický bylinkový čaj..

-1
před 3 roky dominka

Ahoj, jsem na tom stejně, kvůli vysokému KT a cukrovce jsem musela přestat pít praženou kávu, ale lékařka mi řekla, že zelenou nepreženou můžu. Kupuji si ji v Praze na Masné v Čajové zahradě. Mají i e-shop: http://cajova-zahrada.cz/. Chutná dobře, ale jak píše Sunriska, je to spíše jak takový silnější čajík. Já už jsem si ale zvykla :-)

0
před 3 roky Klara

Díky holky, vyzkouším, Čajovou zahradu mám kousek od domu :-)

0
Obrázek uživatele Tomík
před 3 roky Tomík

Zelená káva dle mě chutná hůře, ale je pro tělo daleko přínosnější, než klasická pražená káva. Zakoupit ji můžete téměř kdekoliv.

0
Obrázek uživatele Slunew
před 3 roky Slunew

není tak výrazná, takže když chci kávu, dám si opravdovou klasiku, ale třeba Sonnentor ji začal dělat v nálevových sáčcích i s dalšími bylinkami - třeba s mátou nebo kardamomem a to je místo čaje moc dobré :)

0
Obrázek uživatele Michel.T1
0
před 2 roky Iveta

Já jsem hubla akorát jsem jedla jiné přípravky než zelenou kávu.

0
před 9 měsíci Charlie

Pil jsem směs zelené kávy s praženou a bylo to podle mě lepší než mnohá pražená káva. Dá se to normálně koupit, já jsem si ji objednal na http://marite.cz - příště možná vyzkouším jinou, ale tahle je ok.

0
před 6 měsíci Rea

Ahojky, mountain gorilla je obecně velmi dobrá značka kávy Dováží kvalitní kávu z Afriky. Zelenou jsem zatím nepila, ale s ohledem na to, jaké produkty jsem od nich už zkusila a byly dobré, tak myslím, že i ta zelená káva bude ok :)

0
před 6 měsíci Kikus

Holky, ahojky :) A na co vlastně ta zelená káva je? Jak vůbec chutná? Docela mě zaujala ta Mountain gorilla :) Líbí se mi jejich přidaná hodnota - příspěvek na ohrožené gorily :)

0
před 4 měsíci Helena

No, zelená káva podporuje hubnutí... :)

0
před 3 měsíci Penny

No, nevím, zda podporuje, ale každopádně tomu nebrání.

0
Obrázek uživatele Slunew
před 2 měsíci Slunew

Děkujeme těm, co nám - FÉR potravině - už přispěli. Bohužel na HITHITu buď vyberete celou částku, nebo se peníze vrací. Prosím, rádi bychom aby se to povedlo a my mohli rozšířit počet ohodnocených potravin v databázi. Vždyť aplikace je zdarma pro kohokoli, takže pomůžete nejen finančně nám, ale i sobě a ostatním aby byl lepší a větší nástroj při výběru potravin. Jestli vám není jedno, co jíte, chtěli byste mít přehled o tom, co všechno s kterou potravinou sníte navíc, tedy to, co tam vážně nechcete, zapojte se. Díky Tým FÉR potraviny (provozovatel i lidiček) https://www.hithit.com/cs/project/4794/s-fer-potravinou-vis-co-skutecne-jis

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 5


Přidat příspěvek