Vtipná potravina

0
před 10 lety 6sense

Koukám na aukro a narazím na toto :D
http://aukro.cz/voda-pro-diabetiky-mavedes-i1483823016.html#gallery
Voda pro diabetiky - Mavedes
Složení: NaCl,voda
Cena Kup teď 19,00 Kč za kus
---
Opravdu jsem toto nepochopil :D, to se opravdu snaží prodávat vodu se solí jako limonádu? :D

0
před 10 lety Frodik

Tak tomu se říká český podnikavec ! A ještě ke všemu to vypadá, že je to podomácku namíchaná směs v láhvi od Coca-coly (řekl bych podle tvaru). To vážně člověk nechápe, čeho my Češi jsme schopní, teda hlavně někteří.... Nejsmutnější na tom je, že si to i nějaký chudák koupí ...

0
před 9 lety Dita

Když se najde nějakej jouda, kterej to koupí a dotyčný na tom vydělá proč ne. Musí to být, ale pěknej hnus. Už jste někdy pili slanou vodu? Jako malá jsem musela kloktat při bolení v krku, pěknej hnus.

0
před 9 lety Alča

V naší zemi se nedivím vůbec ničemu...už jsem viděla i mýdlo po kterém se hublo

0
před 9 lety Jirka

Tak po mýdle se hubne určitě, pokud ho používáte vnitřně. Viděl jsem chlapa co se omylem napil Jaru, do rána měl o 5 kilo míň.

0
před 9 lety Dita

Ale ta újma na zdraví, nemyslím si že by to tělo zcela zdolalo a přežil to?

0
před 9 lety Jirka

Bylo mu zle týden, Jar měl tehdy stejnou barvu jako jablečný sirup a obojí bylo nalité do polévkových misek.

0
před 9 lety Alča

Jirko, to se stalo i manželovu dědečkovi. Ale on si teda jen hltl a podle vyprávění mu i to bohatě stačilo.
A co říkáte tomuto:
http://www.fler.cz/zbozi/orgonit-hubnuti-maja-prumer-16cm-440g-880664

0
před 9 lety Frodik

Alča: Tak to jsem se vážně posadil na zadek. Je mi z toho úplně špatně, když si uvědomím, že si tohle vážně někdo objedná. Prodejce chápu, tomu jde jenom na tuposti lidí vydělat, nepředpokládám, že by sám tomu, co tam píše, věřil.

Asi půjdu na zahradu posbírat šutry co se tam válí a zakopáváme o ně a začnu je nabízet jako Měsíční kámen, po kterém se hubne, zlepšuje erekci a ještě je výborný na praní prádla místo prášku na praní. A prodávat se to bude za 999 Kč.

0
před 9 lety Jirka

Podložka na hubnutí, chi, chi, možná to funguje tak, že se vám při pohledu na ni zatočí hlava a netrefíte se lžící do úst.

0
před 9 lety Jirka

Něco pro odlehčení na dané téma: Paul, Linda Mc Cartney a Michael Jackson Say, Say, Say na Youtube.

0
před 9 lety Jirka

Až teď jsem si všiml kolik ta podložka na hubnutí stojí, asi začnu prodávat psí chlupy, těch mám dost.

0
před 9 lety Alča

Já jsem na to už kápla...stojí to tolik, aby potom těm lidem nevyšlo na jídlo a tím se hubne :-D !!!

0
před 9 lety Alča

Já jsem na to už kápla...stojí to tolik, aby potom těm lidem nevyšlo na jídlo a tím se hubne :-D !!!

0
před 9 lety Alča

Pardon, vložilo se mi to 2x

0
před 9 lety Aneta

nedá mi nereágovat,
asi nemám vkus, je to hnusný jak,... počet prodejů je pro mě zarážející a další sortiment, krom nějakých cetek je podlé mého názoru vyhozený peníz, tvrdit například o jakémsi těžítku, že je vhodný do skleníku, odpuzuje škůdce a posiluje růst rostlin, je nesmysl, rostlina roste tak jako tak pokud neuschne, na to nemá ten přenádherný žudr vliv,
otázkou je kdo z nás je opravdu hloupý, 1666 prodejů je opravdu slušný výkon,

0
před 9 lety Pavel B

Nezlobte se za můj radikální názor, ale já bych na základě uskutečněné koupě takového zboží rovnou rušil svéprávnost takových lidí. Chápete, že volební hlas těchto lidí má stejnou váhu jako někoho normálního ? Pak se člověk nemůže divit, že to v ČR vypadá tak jak to vypadá ...

0
před 9 lety 6sense

Pěkné :D, abych nějak tak popsal i svůj pohled na "podložku", tak vím že byliny léčí, akupresura (po níž mě během chvíle přestala za pár vteřin bolet hlava po opití) také, že lze předávat a brát energie vím také, ale kameny jsem zatím nesledoval, slyšel jsem někde o tom že ten kámen je na to a ten na to, nebo třeba že stonehenge z jedné teorie byl místem léčby. Ve videu Ajurvéra ukazoval třeba i vědu léčení rtutí, kterou smíchal s nějakými bylinami a jedl, takže do této oblasti nevidím. Pokuď by to mělo účinek, tak podle mě nějaký malý, ale jak řikám, tuto oblast "kamenologie" či jak to nazývají nezmam.

0
před 9 lety Jirka

Akupresuru tu beru, šutry né a rtuť mě stačí v amalgamu, fuj.

0
před 9 lety 6sense

Tak rtuťové plombě taky nevěřim, ale bylo zajímavé, že stačilo jen něco přimíchat, aby to nebylo jedovaté. Na akupresuru se chci více kouknout :), teď se více koukám na účinky bylin, které mě stále více překvapují. Ty šutry fakt nevim, proto neodsuzuju podtácek, taky jsem napsal, že pokuď by to mělo účinek tak nějaký malý. Kdybych to srovnal například s nedávnou diskuzí o škodlivosti mikrovlnky, tak bych škodlivost mikrovlnky dal podle sebe na vysší schod fikce.

0
před 9 lety Alča

Já jsem fakt strašný šťoura. Nedalo mi to a ještě jsem se paní přeptala na její "kouzelné" podložky...no ale neobjasnila mi to http://www.fler.cz/zbozi/orgonit-hubnuti-maja-2-prumer-18cm-490g-1823046 ... nebo jsem tupoň a nechápu to.
Ale našla jsem si i co to vlastně orgonit je...no a jsem z toho stejně mimo jako z destičky http://objevto.blog.cz/1002/co-orgonit-dokaze ...jako vliv na geopatogenní zóny..no možná...záporné ionty...dejme tomu, ale že čistí vodu, smog, jedovatý spad, kyselé deště...to snad opravdu ne :-D

0
před 9 lety Aneta

Paní Alčo žádný šťoura, je jedině dobře, že se o věci zajímáte, zjišťujete a tím se i vzděláváte. Pak je pravděpodobné, že neskočíte někomu na lep. Takových lidí určitě více.

0
před 9 lety Lucia

Orgonit jako takový akceptuji, měla sem jeden prťavej, a měl účinky, i kdyby byly jakožto placebo tak velmi dobré a navíc stál velmi málo..ovšem to co tady paní nabízí, to já neuznávám, myslím si, že vzhledem k nízké hustotě materiálu v tom je i účinnost mizivá, a to na co funguje je jen otázka toho co "mu řeknete", takže ho paní jen poprosila aby v tom lidem pomáhal ( a to ještě, pokud nelže ) laicky řečeno. Cena není přívětivá, a paní nepíše konkrétní kameny jež použila, ale vzhledem ke slovu polodrahokamy je možné, že není přehnaná, každopádně doufám, že si alespoň kupující zjistí, jaké kameny tam dala a jestli je ta cena adekvátní.
Každopádně fler.cz je fajn stránka, taky se tam chystám něco prodávat. :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 9


Přidat příspěvek