Rýžové a čínské nudle

0
před 6 lety Monča

Chci se zeptat, myslíte si že rýžové a čínské nudle koupené v běžné prodejně nebo u vietnamců jsou nezdravé ?..A kdyžtak jaké jsou vhodnější ? :)
...

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 6 lety Jana H.

jednou jsem koupila čínské nudle, zalila vodou a nějak je nestihla sníst... když jsem je pak viděla ve studené formě, byl nahoře silný tukový škraloup... tak nevím jestli tohle je ten nejlepší pokrm...popravdě mě to odradilo od jakékoliv konzumace.

0
Obrázek uživatele amazonit
před 6 lety amazonit

Čínské nudle nejím, pouze rýžové těstoviny, z důvodu alergie na pšenici. Zase je vždy potřeba vybírat, jaké si člověk koupí. Mnohdy jsou ,,obohaceny" o přídatné látky, které tam být rozhodně nemusejí. Kupuju je hlavně v potravinách se zdravou výživou, tak předpokládám, že oni berou ty kvalitnější. A zda jsou zdravé? Patrně moc velkou výživovou hodnotu mít nebudou, to už by asi byla lepší neloupaná rýže.

0
před 4 roky Kolka

Zdravim, zkoušim asijskou kuchyni a nemlžu sehnat některé ingredience. Máte někdo podobné trable?

0
před 4 roky Edison

Já jsem to vyřešil nákupem přes internet. Jen musíš najít e-shop, který ti vyhovuje ;) Ale nedoporučuju zkoušet asii bez všech ingrediencí, není to ono ;)

0
před 4 roky Kolka

Edison a kde jsi  nakupoval? já tomu zas tolik nevěřim, tak bych radši něco ozkoušeného... Přeci jen zkoušet vícero e-shopů se mi moc nechce...

0
před 4 roky Edison

Já převážně nakupuji přes asiafood.cz, mají dost velký výběr a vždycky tam najdu všechno, co shánim. Třeba ti nebude vyhovovat nevim, prostě to musíš vyzkoušet :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 1


Přidat příspěvek