Rybí prsty bez ryb

0
Obrázek uživatele Jirka
0
před 7 lety Markéta

...párek bez masa, čokoláda bez kakaového másla, kečupy bez rajčat, sýry bez mléka, žitný chléb s nula nula % žita, džemy bez ovoce...záleží jen na spotřebiteli, co si do svého nákupního košíku vloží, není vše jen o penězích.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Markét, vyprávějte tohle Čechům, prvotně se budou hrozně divit, případně budou naštvaní a za 2 dny si to koupí stejně znovu:-)

0
před 7 lety Markéta

http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/nakupy/clanek.phtml?id=722651#utm_medium=newsbox&utm_source=centrumHP

:)

0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

Kupuju živé ryby a když už potřebuju mleté maso tak si vyberu a nechám si pomlet. Polotovary ani náhodou, fuj!!!

0
Obrázek uživatele Alča
před 7 lety Alča

Já už se nedivím ničemu. Za chvíli budou i ty náhražky z náhražek...pokud tomu tak už dávno není

0
Obrázek uživatele Dita
před 7 lety Dita

:))))) náhražky z náhražek, no ono je asi možné už fakt všechno. Daň na potravinách se opět zvýší, aby bylo 120ml na pobírače soc. dávek a předražené zakázky. Lze proto očekávat, že kvalita potravin se zase o něco více bude šidit.
Bydlet někde při hranicích tak asi jezdím nakupovat za hranice, změnila jsem po boji a nezájmu lidí v okolí o Ježíška motivaci. Poslední moje energie za české výrobky se také vytratila. Řada lidí je spokojená s lahváčem v ruce a ty schopní už dávno odcestovali. Pár výjimek tu samozřejmě je.
Musím se naučit to tak neprožívat, když vidím jak babička s dědou (dneska) kupují vnoučeti čínskej šmejd pod strom, místo dřevěné hračky od zdejší firmy, trhá mi to srdce.

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Dito, je mi líto, že jsi zklamaná. To dokonale chápu.Dnes už nemám energii někoho vychovávat, a musím být vděčná za to, že mne vůbec někdo vyslechne a aspoň trošku zapřemýšlí, o čem mluvím. Zkušenost je bohužel nepřenosná. Doba je rychlá a povrchní a lidi úspěšně semlela až na výjimky v masu konzumentů. Jsem z těch, kteří odcestovali, ale není mi úplně všechno fuk.

0
před 7 lety Hana

Strouhanka, škrob, olej, někdy i barvivo. Kdo čte složení výrobku, nikdy by tento výrobek bez ryby nemohl koupit.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 5


Přidat příspěvek