Přírodní doplňky - plné éček

0
Obrázek uživatele Eva
před 4 roky Eva

Zakládám tuto diskuzi pro ty z vás, kteří se chystají obohatit organismus vitamíny a nenaletěli jako já. Přesto, že se snažím jíst relativně zdravě, zelenina a ovoce mi není cizí, mám nedostatek některých vitamínů. Bohužel jsem na doporučení prodejce koupila za 400,- vitamín B, složení jsem si přečetla až doma. Doplněk byl obohacen o oxid titaničitý a umělá sladidla. Opravdu přírodní doplněk, co myslíte. Stalo se vám něco podobného? Také jste se spálili a v čem?

0
Obrázek uživatele sharunka03
před 4 roky sharunka03

Mám takový pocit, že jsem myslím před rokem na Vánoce dostala vitamíny Cem M gummies. Na chuť byly dobrý, ale podívala jsem se po prvním kousku na složení a vrátila to, že se omlouvám, ale že to užívat nebudu. Ve složení kromě minerálních látek, barviva jako košenila. Možná,už se polepšili, ale asi si to nekoupím. Normálně žádné tyto přípravky neužívám a ani se nehodlám je někdy kupovat. Myslím si, že ve většině případě jde spíš o peníze, než o zdraví.

0
před 4 roky ivana

Ja som si nechala od kamaratky doporucit sirup proti kaslu zo sladkeho drievka. Povod Rusko.
Ked som si precitala zlozenie na baleni, tak tam bol uvedeny E211 silno rakovinotvorna prisada.
Takze nic take uzivat nebudeme. Cudujem sa vsak, ako je mozne, ze sa taketo nieco dostane na trh.
0
před 4 roky Viktor

Evo ohledně toho oxidu titaničitého to není nic nebezpečné toho by si musela sníst asi tak půl kila aby ti to něco udělalo a tak hodně toho opravdu v ničem není. Tím ovšem nechci říct že je ten vitamínový přípravek skvělý naopak jsme taky silně proti umělým sladidlům.

0
Obrázek uživatele Eva
před 4 roky Eva

Pane Viktore, kdybych si tohle řekla u všeho, pravděpodobně jsem už chodící chemická laboratoř. Vědomě do sebe nebudu soukat tyto aditiva, která tam jsou z mého pohledu úplně zbytečně. Můj organismus nepotřebuji obohacovat o bělidlo, nýbrž o vitamín B a to také od přírodního doplňku za tyto peníze očekávám. 

před 2 roky májuška

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 8 měsíci Kája

Zdravím maminky, máte některá zkušenost s přípravkem Feminella hereditum? Měl by být na lepší kojení a jeho složení by mělo být bezpečné. Budu ráda za všechny zkušenosti. Děkuji.

0
před 7 měsíci Irena M.

Užívám ji už několikátý měsíc, složení je bezpečné. Jak pro maminku, tak pro kojené miminko. Ptala jsem se na to i své gynekoložky a ta mě ujistila o bezpečnosti.

0
před 7 měsíci Kája

A co přesně prosímtě tedy feminela obsahuje, že je to bezpečné? Není to žádná chemie nebo podobně?

0
před 7 měsíci Irena M.

Ano, složení je bezpečné. Tady na jejich stránkách se můžeš podívat, co přesně všechno obsahuje za laktobacily http://www.feminella-hereditum.cz/feminella-hereditum/co-obsahuje-feminella-hereditum/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 11


Přidat příspěvek