Ovocné tyčinky

0
Obrázek uživatele jolanamarova@
před 4 roky jolanamarova@

narazila jsem v obchodě na nové ovocné tyčinky od emca. Mají grepovou, ananasovou a malinovou příchuť. Znám podobné tyčinky od Fit - Fruitíka, a ty jsou buď polomáčené v čokoládě nebo "vyztužené" jedlým papírem. Přijde mi to docela praktické, protože tyčinka není tak měkká, jako ta Emco. Která chutná a vyhovuje víc vám? Taky si je občas berete na výlety nebo na svačinu do práce a přinesete z toho dokonalou placku?:o)

0
před 4 roky HAluz

Emco je chutné dá se říct i zdravé, zdravější jak kafe a cigarko nebo knedlo zelo vepř.. Či bůček. Ale žádná sláva.. hafo cukru.. a zbytečných chemek.. V hrušce albertu lidlu sparu penny jednota  tescu bigbille a netuším na kolik ještě komerčních obchodů jste narazili tak zde je uboze potravin zdravých a prospěšných. Doporučuji si mysli buď vyrábět nebo najít na netu kvalitního prodejce kvalitního mysli.. Ovšem je třeba se připravit na to že může být i 3x dražší než emco.. Zdraví stojí peníze.. Ale nemoc stojí peníze i život sám jelikož při nemoci mnohdy i poní to nikdy ení jako předtím.. Jak se říká co tě nezabije to tě posílí to se hodí na náhlé příhody.. Né na nemoci. Já tvrdím co tě nezabije to tě zmrzačí a pokusí se tě to zabít příště  :D 

0
Obrázek uživatele ivanadamcova
před 4 roky ivanadamcova

My snídáme doma Emco a chutná nám

0
Obrázek uživatele sandra
před 4 roky sandra

Taky dáváme docela často k snídani Emco. Teď u nás jde hodně kaše. KONEČNĚ pozměnili složení a vynechali palmový tuk! Občas mi ale porce přijde docela velká, máte to taky tak někdo?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 8


Přidat příspěvek