Olomoucké syrečky

0
před 8 lety Irča

Chtěla bych se optat, je tento druh sýru alespoň trochu zdravý, co si o něm myslíte a jaký na něj máte názor. Ráda sýry střídám, abych nejedla stále to stejné, tak se chci optat, jak je na tom tento sýr.

0
před 8 lety Yanez

Mám také rád sýry, bohužel to leze hodně do peněz :-). Syrečky nevím, jestli jsou zdravé, ale v každém případě je to sýr s nejmenším obsahem tuku. Tedy kdo počítá kalorie, je to vhodný sýr. Mě osobně syreček velmi chutná, i když, jako malý jsem jej nesnášel. Co vím, tak hlavní výrobci jsou dva, moravský a německý. Je zajímavé, že ten německý výrobce dodává syrečky v perfektní kvalitě, ale za podstatně nižší cenu, než ten moravský.

0
před 8 lety scorpion

...alespoň trochu zdravý:) Co je vlastně zdravé? To je celkem relativní...

Rozhodně bude lepší než eidam třicítka:)

Dle výroby v níže uvedeném zdroji je možné usoudit, že to bude produkt v pohodě. Patrně tam bude hodně soli, ale stejnak nikdo moc těch tvarůžků najednou nesní.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Olomouck%C3%A9_tvar%C5%AF%C5%BEky

0
před 8 lety pverus@

Olomoucké syrečky mám moc ráda, jsou málo tučné a obsahují hodně bílkovin. Tak je často zařazuji do jídelníčku :)))

0
před 8 lety kotys

Kdysi tzv. jídlo chudých. Dnešní cena mne již odnaučila tuto pochoutku konzumovat

0
před 7 lety Jirka

Bacha na tvarůžky, letos už nekupovat. Jsou nedozrálé a plesnivé, některé řetězce je úplně stahují. Tohle je šarže 2.8.13 Novinový článek v dnešní Mladé frontě.

0
před 7 lety Gerbera

Podle mě všechny sýry jsou poměrně zdrávé, ale neměli bychom je jíst v přebytku... Jako všechno ;)

Osobně mám ráda sýry, ale olomoucké tvarůžky nemám moc ráda.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

0
před 6 lety dalibor

Před měsícem jsem v Makru koupit výhrůžky a dodnes se nedají jíst.Sami tvaroh -hnus.

0
před 6 lety Ája

A já myslela,jak bych z nich zkusila něco vytvořit:D Ale ten závan,mě vždy odradil a tedˇ k tomu tohle :)) tak asi nic!!

0
před 5 lety Zdena

Olomoucký syreček a Olomoucký tvarůžek-je to to samé

0
před 4 roky Vaša

V posledních letech za moc nestojí. Kdysi to bývala výborná levná večeře, sice se pak dva dny větralo, ale chuť výborná. Dneska "voní" jak staré fusekle a chutnají jak zatuchlý polystyrén!

0
před 4 roky Máca

A mě teprve letos začaly chutnat a dneska jsem kolečko syrečku snědla samotné bez chleba :-D Kupuju jak olomoucké, tak německé. A samotné jsou lepší ty německé :-)

0
před 2 roky Petr z Rychnova

Já kupuji ty tvarůžky německé a nechávám je ještě pár dní "dojít". Pak nemají chybu.

0
před 2 roky Slunew

Děkujeme těm, co nám - FÉR potravině - už přispěli. Bohužel na HITHITu buď vyberete celou částku, nebo se peníze vrací. Prosím, rádi bychom aby se to povedlo a my mohli rozšířit počet ohodnocených potravin v databázi. Vždyť aplikace je zdarma pro kohokoli, takže pomůžete nejen finančně nám, ale i sobě a ostatním aby byl lepší a větší nástroj při výběru potravin. Jestli vám není jedno, co jíte, chtěli byste mít přehled o tom, co všechno s kterou potravinou sníte navíc, tedy to, co tam vážně nechcete, zapojte se. Díky Tým FÉR potraviny (provozovatel i lidiček) https://www.hithit.com/cs/project/4794/s-fer-potravinou-vis-co-skutecne-jis

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 8


Přidat příspěvek