Melta

0
Obrázek uživatele iveta.vilcekova@
před 4 roky iveta.vilcekova@

Dlouho jsem pila rozpustnou kávu každé ráno, ale když se mi narodila dcerka, tak jsem musela kávu úplně vypustit.
Začala jsem si kupovat Meltu a musím říct, že mi velice chutná..vzpomínky na dětství :o)na kávu už nemám vůbec chuť, spíš mám pocit, že i když už nebudu kojit, tak u ní zůstanu.
Co Vy?? Taky Vám chutná?

0
před 4 roky Vlasta

Mě melta moc nechutná, pravděpodobně to bude nechuť z dětství, kdy jsem jí musela pít. Třeba bych jí teď v dospělosti přišla na chuť, kdo ví. Chutná mi Caro a všechny podobné obilné kávy.

0
Obrázek uživatele Ivanqa
před 4 roky Ivanqa

Mě melta chutná pouze s velkým množstvím mléka (mléko půl na půl se silnou meltou) a oslazená (třeba medem). Jinak bych ji nevypila. Je to zajímavé, protože jinak nesladím žádné nápoje a jiné podobné kávovinové nápoje mi chutnají pouze s trochou mléka. Možná je to právě tím, že když jsem byla malá, rodiče meltu právě takto připravovali. Tím, že tato příprava není zrovna nejzdravější, meltu si dopřávám spíše výjimečně.

0
před 4 roky Blanka

Taky jí mám jako vzpomínku na dětství, ale poslední měsíc ji piju každý den-menší závislost, také s mlékem, ale jen trochou, občas s cukrem-dle nálady hřešit :D

0
před 4 roky Olga

Deti mne nuti varit jim meltu, protoze ji maji vzdy na tabore a chutna jim. ja mam rada slabou meltu a Caro moc ne

0
Obrázek uživatele mumunka
před 4 roky mumunka

Mě Melta také chutná, ale doma si ji nedokáži uvařit tak, aby mi chutnala stejně jako bývá v nemocnicích :-) Mám za sebou 3 pobyty v nemocnici jakožto rodička a 3x jako doprovod s dětmi, tak proto píši nemocniční, protože alespoň tady v nemocnicích ji ráno podávají na snídani. Doma jsme si ji zkoušela vařit, ale nikdy mi nechutnala, tak jako tam. Caro apod. jsem zatím nezkoušela, ale čemu jsem přišla na chuť je špaldová káva. Vařím ji půl na půl vodu s mlékem. Sladím stévií.

0
Obrázek uživatele d.sporerova
před 3 roky d.sporerova

Z kávovinových nápujů jsem zatím vyzkoušela pouze Caro a musím říct, že mi zachutnalo. Piji ho na střídačku s kakaem nebo místo kávy (občas mám tendenci to s kofeinem dost přehánět). Rozhodně vyzkouším další druhy náhražek kávy.

0
Obrázek uživatele Martin Vozka
před 3 roky Martin Vozka

Než Caro, tak mi více chutná Vitakáva. Je to na chuť téměř shodné, ale Vitakáva je o nějakou tu desetikorunu levnější.

1
Obrázek uživatele radim
před 3 roky radim

IMHO Caro stojí víc, protože si musí zaplatit svoje přiblblé reklamní kampaně.

0
Obrázek uživatele Martin Vozka
před 3 roky Martin Vozka

+radim Přesně :-)

0
Obrázek uživatele besttgirl
před 3 roky besttgirl

Mne Caro chutna a ano, je cenove drazsi. Nicmene cena odrazi recepturu a kvalitu. Caro mi vzdy zprijemni rano, a myslim, ze nejenom mne :) Jo a na webu Caro muzete zazadat nyni o vzorek zdarma :) Caro ma vice druhu, nez jen Original :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 7


Přidat příspěvek