Kvalitní řeznictví Brno

0
před 9 lety happy.lenulka@

Ahoj, poradíte mi kvalitní řeznictví v Brně? když tak na ty masa v těch obchodech koukám, tak se ze mě asi brzy stane vegetarián... a to já zas moc ráda kvalitní maso... ale tady v brně ne a ne nic najít... :-(

0
před 9 lety happy.lenulka@

bylo mi doporučeno tato masna: http://www.halal-maso.cz/halal-brno/ máte s ní někdo zkušenost? já osobně teda nerada podporuju cizince u nás... ale kdyby to bylo dobré...

0
před 9 lety kolemjdoucí

řeznictví Brno - Jan Vepřek, adresa: Minská 243/28, 616 00 Brno, Žabovřesky
Telefon:+420 541 210 489

0
před 9 lety pedro

Velmi vyhlášené je Řeznictví a uzenářství Bubla v Tuřanech, i podle mé zkušenosti je to nejlepší široko daleko a hlavně vždy čerstvé! Když je tam člověk poprvé, je jako v Jiříkově vidění a neví vlastně co si má vzít, protože oči kmitají z jedné dobrůtky na jinou :) Recenzy si můžeš přečíst např. zde http://www.scuk.cz/d/reznictvi-a-uzenarstvi-bubla/#

0
před 9 lety happy.lenulka@

já zkoušela řeznictví Mazánek a jsem docela spokojená... akorát je lepší jít dopoledne, protože odpoledne toho mají většinou hodně málo. Bylo mi řečeno, že udělají jen tolik, aby se to ten den prodalo, což je paráda... luxusní hovězí! a sekanou melou přímo před váma - žádné dopředu namleté zbytky z prasete ;-)

0
před 9 lety Lukas N.

Zdravím, pro kvalitní maso a uzeniny si jezdím na Palackou 92. Dříve to patřilo firmě, nyní to pod sebe převzali matka s dcerou a pěkně se o to starají. Maso mají od menších farmářů z regionu a jde to poznat, oproti dováženým masům. Můžu vřele doporučit.

0
před 9 lety Lukáš

To happy.lenulka : A že tam obsluha s východním přízvukem servíruje zákazníkům maso holýma rukama, kterými zároven inkasuje peníze, to Ti nevadí?

0
před 9 lety happy.lenulka@

To Lukáš: Tak byla jsem tam asi 3x a nikdy mě neobsluhovala obsluha s východním přízvukem a maso servírovala v igelitových rukavicích a poté je vhodila do koše.

Jinak od jisté doby chodím do řeznictví Bubla v Tuřanech. A je mnohem lepší než Mazánek :-)

0
před 8 lety Martin

No ja tam byl taky 3x a vzdy na me mluvili se zretelnym ukrajinskym prizvukem. A take kvalita nic moc

0
před 5 lety Olga Kevričová

.....nemohu si pomoci,ale obrovskou pochvalu si zaslouží řeznictví na Lidické 33
tímto děkuji panu Ježkovi a kolektivu prodavaček...chodím tam delší dobu,je tam vždy
čerstvý výběr a co navíc ochota pomoci starým lidem...a s tím se bohužel už nikde nesetkávám

0
před 5 lety Martin

Maso už nedám do huby.

0
před 3 roky Anežka Šedivá

Nejlepší a nejchutnější škvařené sádlo jsem jedla ze Řeznictví Jan Bubla z Tuřan u Brna.Všem doporučuji. Anežka Šedivá z Mostu.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 11


Přidat příspěvek