Kojenecká mléka

0
před 5 lety Martina

chtěla jsem se zeptat na kojenecké mléko beba, jaký je Váš názor a co byste doporučili? Děkuji za každou odpověď.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 5 lety happy.lenulka@

já osobně bych nedoporučila nic, kde je kravská bílkovina, zvlášť pro ty, kteří podávají umělou výživu od narození. to samé platí i o soji.

0
před 5 lety Jana

Shodou okolností jsem se chtěla zeptat na podobnou věc, proto jsem ráda, že jsem náhodou narazila na toto téma. Čím nahradit kravské mléko pro kojence? Jakou tedy výživo pro malé už od narození. Děkuji za tipy. Na konci roku se nám narodí mimišto a už si pomalu sháním informace.

0
Obrázek uživatele mrkvicka
před 5 lety mrkvicka

pro kojence: Přeci mateřské mléko :-)

0
před 5 lety Jana

Mrkvička :) ano mateřské jak jinak. Ale co kdyby to nešlo nebo nestačilo co pak?

0
před 5 lety Jana

Navíc při dnešním trendu císařáku se mateřské mléko začne produkovat až po 24 hodinách, u porodu je to o dost dříve. Chci raději počítat se všemi variantami. Budu ráda za další tip.

0
Obrázek uživatele Stana
před 5 lety Stana

Žádná umělá výživa, která by se dala srovnávat s mateřským mlékem bohužel není. Takže kojit, kojit a nebát se, že to nepůjde. Pokud chcete aby vaše miminko mělo dobrou imunitu, mělo menší riziko alergií a cukrovky, tak kojte. Je to nejlepší co můžete miminku dát. Děti, které jsou krátce kojeny mají v dospělosti problémi s imunitou, jsou často nemocné, trpí alergiemi a diabetes.

0
před 5 lety Jana

Stana děkuji za odpověď, tohle všechno vím, jen chci mít nějakou alespoň jistotu a nechci šahat po kravském mléku v případě kdyby.. I tak děkuji za odpověď, jdu se poohlédnout po něčem na internetu.

0
před 5 lety Jana

Našla jsem velmi podrobné informace a dovolím si je sdílet, třeba nějaké mamince pomůžou. Jsou tam dva návody jak si doma uvařit obilné mléko.
http://pani-dyne.cz/mb/Deti.aspx

0
Obrázek uživatele karča
před 5 lety karča

Chápu, Jani. Díky za návod. Zatím tento problém neřeším, druhé dítě ještě neplánuji, ale u prvního kojení taky nevyšlo, ze zdravotních důvodů dítěte, tak je určitě dobré vědět a informovat se, jaká je nejlepší varianta mimo MM. Nejspíš bych ale asi stejně zůstala u klasické umělé výživy, která je na trhu. Nikoho z nás nezabila a nevím, čím udělám líp, když čtu různé názory na různá mléka...kravské špatně, kozí taky špatně...za čas bych se dozvěděla, že i to např. obilné je taky špatně... Tak se držte!

0
Obrázek uživatele Lucy
před 5 lety Lucy

Jana
ja som kojila 2 roky a raz sa mi stalo, že som na jeden den akoby stratila mlieko, tak som sa tiež o tuto tému zaujímala . Máme fajn detsku lekarku, ktorá nepropaguje výrobky jednej značky alebo farm. firiem a dala nám vzorky od Hipp Bio a bola som v ramci možnost UM spokojná, dokonca ho vyskušali aj iné kamarátky pre svoje miminá a výsledok bol pozitívny :)

0
před 5 lety taky Martina

Tedy, musím říct, že všichni víme, že nejlepší je MM, ale na dotaz které UM vybrat odpovídat kojit ... Nezlobte se na mě, ale na to se Martina neptala. Taky by mě zajímalo, která UM je nejvhodnější z hlediska složení. Zatím jsem kojila, ale teď to prostě musím omezit a potřebuji vědět co můžu dceři dát. A odpovědi kojte mi jsou k ničemu. Z toho co jsem pozjišťovala, tak nejlépe je na tom mléko babio:
https://www.google.cz/search?q=babio+ml%C3%A9ko&hl=cs&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=5kVsUPf2Hcfa4QTb5YGIAg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1760&bih=832

0
před 2 roky Mirka

Já nekojím, možná i vlastní chybou, že jsem neměla dost trpělivosti a nerozkojila se. Protože malá nevydržela sát a mě to dohánělo k panice. Zvolila jsem mléko od hipp.cz a malé chutnalo. Krásně rostla a nemá teda žádné zdravotní problémy. A co se týče cukrovky, tak přítel byl kojený rok a půl a stejně má cukrovku 1.typu, takže to jsou jen dohady podle mě.

0
před 2 roky Kamila

Nevím co by mělo být na nekojení špatného. Znám plno dětí, které když byly kojené kvalitním mlékem, tak jsou bez problémů. Je jen potřeba dobře vybírat.

0
před 2 roky Mirka

Přesně tak. Dnes se dělají kvalitní mléka pro miminka, i s příkrmama je to super :)

0
před 2 roky Kamila

Příkrmy jsem ještě dávat nezačala. Zatím jsme jen na mléčku, protože jsme malincí a hipp nám chutná.

0
před 2 roky Kamila

Ještě jsem se holky chtěla zeptat, zkoušely jste dávat dětem šťávy http://www.hipp.cz/prikrmy/produkty/napoje/100-stavy/ . Mě se líbí, ale nvm jestli by mohly chutnat až bude za měsíc syn moci.

0
před 2 roky Mirka

Já jsem dávala  dětem všechno od hipp.cz, zkoušela jsem i šťávy a synovi chutnaly.

0
před 2 roky Kamila

Já je právě chci vyzkoušet, tak jsem chtěla vědět. Vypadají lákavě pro dítě jako taková laskomina :)

0
před 12 měsíci Zita

Kojenecké mléka taky kupuji teď už dáváme i kašičky od hipp.cz a krásně prospíváme.

0
před 11 měsíci Emik

Já dávám mléko Combiotik, protože nekojím a jsem s ním spokojená.

0
před 11 měsíci Zita

¨Také jsem s ním spokojená.

0
před 11 měsíci Pavla

Holky nevím proč, ale já jsem měla s miminkem po mléku hrozné problémy. Zvracelo a mělo bolesti bříška, zkusila jsem ten hipp a ustálo to. Je možné že u jiného mu nevyhovovala nějaká látka?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 11


Přidat příspěvek