Jaké máte zkušenosti s předpečeným pečivem?

0
před 5 lety Vendula

Myslíte si, že to opravdu pak chutná jako čerstvé, když se to dopeče doma? 

0
před 5 lety Naty

Ja teda kupuju jenom ty bagety s maslem a ty jsou dobre. :)

0
před 5 lety Terezie

Dobrý den, 

my jsme měli na vánoce předpečenou vánočku od Pekařství Illík. Kvůli pracovnímu shonu a množství práce jsme neměla čas upéct vlastní a tak jsem koupila tuto alternativu a na Štědrý den jsem ji pouze dopekla. :) Přemýšlím, že to o Velikonocích udělám znovu. 

0
před 4 roky Mája

A jaká taková vánočka byla? Jako věřím, že od Illíka musela být dobrá, ale celkem si to nedovedu představit. Já od nich totiž pečivo miluju, ale pokud bych to pak měla dopéct doma, tak si celkem nedovedu představit ten výsledek.

0
před 4 roky Terezie

No ani nevíte. Fakt naprosto boží vánočka - jemná, vláčná, výborná, skvěle dochucená. Za mě prostě jedna z nejlepších vánoček ever. Úplně se mi sbíhají sliny, jak vám to tady sepisuju. Asi se pro ni dneska stavím do Illíka a dám si, protože jinak bych to asi nevydržela. Fakt nebe v puse! =) Určitě si taky někdy kupte a vyzkoušejte. =)

0
před 4 roky Mája

Hmmm. tak to se mi úplně sbíhají sliny. To bych si taky hnedka dala. :-P Hmmm. Tak to si ji koupím hnedka asi dneska po práci. Jo asi nevíte, zda se prodává tak běžně po celý rok, nebo zda je to jen vánoční záležitost? A prodávájí ty vánočky ve všech pekařstvích nebo jen ve vybraných?

0
před 4 roky Terezie

Jo prodávají ty vánočky běžně po celý rok, takže se nemusíte bát, že byste ji tam nenašla. Jediná ale možnost, kdy by nebyla na prodejně, tak je ta, že zrovna bude vyprodaná, což se stává hlavně odpoledne, těsně před zavíračkou. To potom skutečně už vánočka není. Jinak najdete ty vánočky úplně ve všech pekárnách.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 6


Přidat příspěvek