Džemy, marmelády

0
Obrázek uživatele 6sense
před 8 lety 6sense

Zatím co se tu řeší samá éčka a šizené potraviny, tak se poslední dobou koukám na internetových diskuzích i na ty nej produkty, který jakmile někdo ochutná, tak už nechce jiný.

Je mi jasné, že vlastně vyrobené marmelády jsou nejlepší (také o nějakých vlastních tvorbách uvažuji), ale chtěl bych se zeptat, na balené.

Na netu sem četl diskuze o oblíbenosti St. Dalfour, Hamé, Schwartau, ... Která je Vaše oblíbená marmeláda? Nejen české (chutě neznají hranice).

0
Obrázek uživatele Frodik
před 8 lety Frodik

Hlasuji jednoznačně pro St. Dalfour, jsou to kusy ovoce s cukrem a přírodním pektinem, takže z pohledu složení pohoda. Z pohledu chutě jsou úplně vynikající, člověk si vážně pochutná, obzvlášť, když ví, že třeba ta třešeň je skutečně třešeň a ne nějaká náhražka. Jen ta cena, jen ta cena.... ale odpovídá to kvalitě a proto stojí za to zhřešit a dopřát si mňamku. Mimochodem, s bílým jogurtem Hollandia je to uplně ideální kombinace.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 8 lety Jirka

Pro Frodika: Kde se dají koupit?

0
Obrázek uživatele Frodik
před 8 lety Frodik

Jirka: Viděl jsem je v hodně BIO prodejnách nebo prodejnách se zdravou výživou a mají je stabilně v Bille (jestli v celé ČR, to nevím, ale jelikož je to řetězec, tak by snad mohli).

0
Obrázek uživatele Jirka
před 8 lety Jirka

Dík.

0
Obrázek uživatele 6sense
před 8 lety 6sense

V bille jsem je taky viděl,
Také v letácích pro některá teska, ale asi jen v hyperm. (v jiných letácích je nemají)
http://www.itesco.cz/produkt.html?id=28339

0
Obrázek uživatele 6sense
před 8 lety 6sense

Stavil jsem se v bille, kde aniž by byly v akci, tak je měli za 57, což je o 10 levněji než v tesku v akci... Tak jsem vzal na test 2 druhy (mirabelka, fík).

0
před 7 lety Andrea

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou, jestli náhodou nevíte, kde zakoupit med od firmy Langnese - Langnese Flotte Biene Wildblüten - honig ???
Zatím děkuji všem :)
Andrea

0
Obrázek uživatele Dita
před 7 lety Dita

Nechápu jak někdo může dát přednost zahraničnímu medu před našim. Sice Vám neporadím, ale osobně mě to mrzí. Snad poradí někdo jiný.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 3


Přidat příspěvek