Bebe dobré ráno a bebe rodinné

0
před 8 lety Irča

Chtěla bych se optat, co si myslíte o těchto sušenkách, jsou kvalitní nebo jaký druh sušenek, aby byly alespoň trochu "zdravé" byste doporučili.

0
před 8 lety Jana H.

jsou to sušenky plné bílé mouky, podle mého názoru na nich není nic zdravého... a tu reklamu co běží na Bebe dobré ráno bych zrušila... vybrala bych si jakékoliv celozrnné sušenky , ve zdravých výživách se jich prodává mnoho..

0
před 8 lety Raskenius

Uvědomte si, že je to dělané především pro zisk! Takže to bude dělané z trans tuků te nejhorší kvality = minimální výrobní náklady. Jak bylo zmíněno již Janou je to i z bílé mouky, zase nejlacinější.. a tyto dvě věci už to vylučuje z pozice byť vzdáleně zdravého kousku k požívání!!

0
před 8 lety Peta

Nejlepší volbou je si sušenky vyrobit doma. Na internetu se dá najít spousta receptů... A uvidíte, jak Vám budou chutnat, když budete vědět, co jste do nich dala... Jen aby nechutnaly až moc a nebyly hned pryč :)Pokud nemáte čas, ve zdravých výživách je velký výběr, jen cena je vyšší než u Bebe sušenek (ale zase za své peníze dostanete kvalitní výrobek)

0
před 8 lety Bob

..pokud mám chuť na sušenku, tak si rád dávám obyčejné dětské piškoty (k tomu ještě mléko nebo čaj s medem), každopádně je otázka, zda je možné brát piškoty jako náhradu za sušenky typu "bebe".. Důležitější ale je, že ve složení piškotů nefiguruje nic extra nezdravého, zatímco bebe už jsou složením dost profláknuté, E³..

0
před 8 lety hleňdílka

Bobe koukněte se na to množství cukrů, pokud sníte celé balení, ve 100g sníte cca 75g bílého cukru. Pokud to není často, tak proč ne, piškoty mám ráda máčené do černého čaje, dávám je i do pudingu.

Prosím nemáte někdo tip na opravdu dobré ne příliš sladké sušenky? relativně zdravé. Sušenky také peču, není na to pokaždé čas a tak sáhnout po hotovém od výrobce jednou za čas proč ne. Budu ráda za doporučení fakt dobrých sušenek jak štak zdravých.

0
před 8 lety Lucka

Ahoj, já si občas dělám "domácí piškoty" z tohoto receptu: asi 250g jemnějšího (hnědého) cukru + 60g moučkového cukru (tím posypávám),pak už jen 8 žloutků a 7 bílků, 250g polohrubé (celozr.) mouky a tak 10-15g másla. Žádný další tuk už nedávám, jen peču na pečícím papíře. Jsou moc dobré, můžete je vyzkoušet a pak případně upravit sladivost nebo přidat třeba trošku kakaa či co máte ráda.


Jinak podle mě jsou Bebe obdobou Actimelu, zdravě se tváří, všude známé, populární, skoro nezbytné k dobré snídani, bez které prostě člověk být nelze, ale skutečnost trochu uniká...a k tomu všemu dosti dobře ceněné (předražené).

0
před 8 lety karča

Kupuju ve zdravé výživě občas sušenky od Madami - Musli cookies: celozrnné sušenky bez pšeničné mouky, z ovesných vloček a semínek, s medem, vlákninou a lecitinem.

Dobré a myslím, že i zdravější jsou sušenky, na kterých je ten kamoš od Cajthamlové - Havlíček. Je to velké balení na pohled, ale sušenek je uvnitř jen 6 a stojí kol 30 Kč. Jsou ale výborné!


Jdu vyzkoušet ten recept na piškoty od Lucky, jen co slípky snesou 8. vajco! :-DD

0
před 8 lety Lucka

karča: jojo, já sama recept dolaďovala pak podle svých chutí, taky tak odporučuju to udělat;) určitě se slípky slitují a hned vám ještě jedno snesou:D

0
před 5 lety jaja.novotna2222

Dobrý den,jmenuji se Denisa a hledám lidi, co jí/kupují müsli do své domácnosti - potřebuji respondenty k dotazníku (viz dole) pro svou seminární práci. Nejedná se o žádnou reklamu a výsledky budou čistě použity pouze pro mou školní práci.Děkuji Denisa :) https://53940.vyplnto.cz/

0
před 4 roky Kubova Zuzana

Dobrý  den,lidicky  je možné  aby vnuk dostal v prvouce  známku 5 za to ze určil  bebe sušenky  jako zdravá  svacina?Vím že  to není 100%zdravé ale tímto si vytvářet odpor  ke škole  to si myslím  že  je kruté. Nebylo by lepší  vysvětlit  to ,dát pak za 3 aby to neodradilo a tim dát  větší  prostor k pochopeni??   Přeji  hezký  den

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 10


Přidat příspěvek