Éčka v kojeneckém mléku

0
před 4 roky BerniePoly

Dobrý den, co si myslíte o přidávání chloridu draselného do mlíček pro kojence již od narození? Obsahují jen všechny (Nutrilon, Hipp, Hami a další), kromě Sunaru a Beby. Na stupnici škodlivosti je chlorid draselný označen trojkou - tedy již nevhodný pro děti. Nejsem odborník, ale nezdá se mi to moc v pořádku... Ani se mi nelíbí to, že kapičky (Espumisan, Sab Simplex, Infacol,...), které jsou schváleny pro děti od narození (a lékařem doporučovány), také obsahují nevhodné látky pro děti. Svému měsíčnímu chlapečkovi bych nic takového nedala, ale lékařka mi tvrdí, že na tom není nic nevhodného... :/

0
Obrázek uživatele elllzi@
před 4 roky elllzi@

tohle by me take zajímalo pac za mesic mam take mimco a kluka a ti prej nejvíc trpí na prdíky 

0
Obrázek uživatele elllzi@
0
Obrázek uživatele Jana
před 4 roky Jana

také jsem měla stejné dilema a nakonec řešila takto: kojila jsem obě děti do 10 měsíců, pak kupovala Sunar a na prdíky jsem pila fenyklové čaje apod. a dělala masáže s pomocí olejů proti prdíkům.
Kapičky jsem nechtěla dát ani za nic, je to hnus, co to obsahuje a kojící a fenyklové čaje jsou ok. Věřím, že kapičky by měly asi větší účinnost, ale já jsem si řekla, že radši trochu pláče než chemie. Na masáže jsem si rychle zvykla, děti je milovaly a navíc, po 3 měsících byly koliky pryč!
Nebojte se, maminky, však to zvládnete bez chemie také! : )
Hodně zdaru!

0
před 4 roky BerniePoly

Já měla bohužel s kojením velké problémy a nakonec jsem přišla o mléko úplně (ke konci šestinedělí), takže jsme na UM závislí... používáme přírodní kapičky Baby Calm, dávám mu trochu fenyklového čaje s odvarem z kmínu, dnes jsem koupila ještě laktobacílky BioGaia, tak snad něco pomůže...rozhodně ale nehodlám experimentovat s jinými mlíčky než jsou Beba a Sunar - to ať si radši pobrečí, to s Vámi Jani souhlasím

0
před 4 roky Jarka

Pání teď čekáme druhého potomka, první byl kojený do 14 měsíců, takže jsem o obsahu škodlivin v umělém mléku nikdy nepřemýšlela, ale tohle je teda mazec. Tak doufám, že se něco nepokazí a budu moc zase kojit alespoň do roka... Jinak mě Domča nechtěl kvůli kojení do 9 měsíců pít vůbec nic jiného ani z ničeho jiného, měli jsme doma X lahviček na čaje, ani ze lžičky moc nechtěl, to jsem byla ráda, že jsem do něj lžičkou dostala přírodní probiotické kapičky Biopron, které jsme používali na prdíky od 3 měsíce. Dokonce i doktorka mi nadávala že by měl malý pít čaje nebo vodu ale když nechtěl co jsem měla dělat? No každopádně myslím že dostal z mlíčka své.

0
0
před 3 roky Olga

Pokud jsou podle mě nějaké éčka v mlékách, tak to jsou normální věci, které dětem neublíží. To by si nikdo na triko nevzal.

0
před 2 roky Michele

Olga: jsi velmi naivni.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 5


Přidat příspěvek