Diskuse a názory

Diskuse s nejnovějšími příspěvky

Poznávací zájezd - Jižní Afrika Nenašel by se tu nějaký zkušený cestovatel, který má za sebou poznávací zájezd do Jižní Afriky ? Mohla bych poprosit o doporučení spolehlivé cestovní kanceláře, která tyto zájezdy nabízí ? Přicházelo by v úvahu i Norsko a Jižní Amerika.
Pangeo tours Pěkný den, nenašel bych tu nějakého človíčka, který má přehled mezi cestovními agenturami a mohl by mi doporučit opravdu spolehlivou a špičkovou CK ?
Svět zdraví Hubdnete s nim teď aktuálně někdo?
hubnutí s odborníkem Neustále bojuji s nadváhou, jsem už unavená ze všech těch diet. Potřebovala bych poradit nějakého odborníka.
3D tisk Tak co víte o 3D tisku. Mátě někdo doma jako kutil?
Realitní kancelář Praha Ahoj máte prosím někdo tip na dobrou realitní kancelář pro prodej bytu v Praze?
3D pero Ahoj lidičky, nemáte někdo zkušenost s 3D pery. Zvažuji, že si to pořídíme s manželem, docela se mi to líbí, ale zatím se vůbec nevyznám v nabídkách. díky moc za každé info.
Kosmetika na akné Mohla bych poprosit o doporučení vhodné kosmetiky na akné ? Troufám si říct, že jsem toho vyzkoušela už hodně, ale nic mi nepomáhá a některé mi pleť i pěkně podráždily :(
Nadměrné pocení - co mi doporučíte? Ahoj lidičky, nějaký doporučený prostředek proti pocení ? Prosím ale něco účinného a ověřeného. Drogerii mám celou odzkoušenou- bohužel nic doopravdy nepomáhá. Slyšela jsem o šalvěji, kterou taky zkouším - ovšem realita nic moc...Pomůžete?
Hubnutí - jojo efekt Dobrý den, potřebuji poradit, jak na jojo efekt. Má někdo zkušenosti? Děkuji