Diskuse a názory

Diskuse s nejnovějšími příspěvky

A co pohyb? Pořád se tu diskutuje o jídle a co takhle pohyb? Patří neodmyslitelně ke zdravému způsobu života, tak mě zajímá co byste doporučili :) hlavně ne gaučing :)
Správný jídelníček Ahoj, jak to řešíte? Na jaře jsem detoxikovala a teď chci dodržovat zdravou životosprávu. Ale nevím, kde získat nějaké info k jídlu. Mám ještě bezlepkovou dietu, tak to bude asi komplikovanější...díky
Doplnky stravy Zdravím, užívali ste v těhotenství nějaký doplnky stravy? Právě se mi nechce polykat moc prásku. Doktorka říkala že mám brát kyselinu listovou .
Hubnutí Lidi, už jsem zoufalá. Po Vánocích mám kil stále nahoře a za břicho se už fakt stydím. Poradíte mi, jak zhubnout? Diety nepomáhají :(
Hubnutí kvuli zdraví Dobrý den všichni. Prosím je tu někdo, kdo byl donucen zhubnout kvůli zdravot. problémům, které způsobovala jeho váha? Prosím jak jste to dokázali?
Máte rádi kaše? Dneska mě jedna vložená potravina donutila zamyslet se nad tím proč např. u ovesné kaše lidé kupují instantní polotovar, který obsahuje éčka než aby si připravil ovesnou kaši za pár minut doma? Nejčastěji připravuji ovesnou nebo jáhlovou kaši, kterou máte rádi vy a jak ji ...
Hubnutí Už dlouho se snažím zhubnout a nejde mi to vůbec.. Máte tip jak na to? Budu ráda za jakýkoliv tip jsem už fakt zoufalá ..
Skrytá kamera s detekcí pohybu na zloděje Skrytá kamera s detekcí pohybu na zloděje - kde ji koupit?
Nenápadný diktafon Dobrý den poradíte mi kde bych sehnal kvalitní nenápadný diktafon?
Malá skrytá kamera Dobrý den, prosím máte někdo skrytou kameru, která není opravdu poznat, že je to kamera? ideálně, tak abych to mohla nosit do práce?