Zdravé recepty – moderní design a praktické funkce!

Nevíte si rady, co zdravého a zároveň chutného uvařit? Sledujete kalorické hodnoty a příjem bílkovin, sacharidů a tuků? Přesně pro vás jsme připravili nový web se spoustou dalších vychytávek.

Zdravé recepty.jpg


10 důvodů, proč se stát pravidelným návštěvníkem Zdravých receptů:


·         Naleznete zde téměř 2000 zdravých receptů, které jsou vyzkoušené a doporučené od ostatních uživatelů.

http://www.zdravapotravina.cz/recepty


·         U většiny receptů jsou k dispozici fotografie. Postupy jsou popsány jednoduše a srozumitelně, mnohdy i s tipy na vylepšení.

http://www.zdravapotravina.cz/recepty/bezlepkova-bananova-rolada-kl


·         Recepty můžete vyhledávat přes několik možností. Nejrychlejší cesta je pomocí vyhledávače, který je umístěný pod kuchařem. Hledat můžete i podle toho, jestli plánujete snídani, večeři či oběd. Nebo se jednoduše zaměříte jen na ty nejoblíbenější. A také můžete recepty vybírat podle různých kategorií (např. těstoviny, moučníky,…).

http://www.zdravapotravina.cz/recepty/seznam-receptu


·         Máte ve spíži či lednici jenom pár surovin a nenapadá vás, co s nimi? Vyzkoušejte unikátní vyhledávání receptů podle jednotlivých ingrediencí!

http://www.zdravapotravina.cz/recepty/podrobne-hledani


·         U vybraných receptů jsou k dispozici údaje o energetickém příjmu, obsahu bílkovin, sacharidů a tuků. Tento seznam budeme postupně rozšiřovat.

http://www.zdravapotravina.cz/recepty/s-vyzivovymi-hodnotami


·         Kromě receptů nabízíme i školu zdravého vaření aneb rady a tipy pro zdravou úpravu pokrmů. A pokud si stále nevíte s něčím rady, zeptejte se ostatních uživatelů! Na hlavní stránce dole v diskusi o zdravém vaření.

http://www.zdravapotravina.cz/tipy-na-zdrave-vareni


·         Pokud se zaregistrujete, máte možnost ukládat si recepty do oblíbených. Budete mít vždy přehled o receptech, které vám nejvíc chutnaly. Přidávat si můžete i ty, které se chystáte uvařit.

http://www.zdravapotravina.cz/recepty/oblibene


·         U každého receptu naleznete seznam doporučených potravin, které jsou naším sdružením oceněny logem „Čteme etikety za vás“.

http://www.zdravapotravina.cz/recepty/rizoto-se-zakysanou-smetanou-na-kari


·         Máte svůj oblíbený zdravý recept? Podělte se s ostatními návštěvníky! Stačí vyplnit jednoduchý formulář a po schválení bude zveřejněn.

http://www.zdravapotravina.cz/pridat-recept


·         K receptům můžete přidávat své poznámky, hodnotit jejich chuť, výslednou cenu či obtížnost. Stejně tak máte možnost vkládat i své fotografie.Věříme, že Zdravé recepty se pro vás stanou praktickým průvodcem a díky nim naleznete nenásilnou cestu ke změně jídelníčku. Zdravé vaření vás bude bavit! J


Diskuse k článku

0
před 4 měsíci Karla

Objevila jsem tuhle stránku https://www.svet-zdravi.cz/recepty, co si myslíte o receptech?

0
před 4 měsíci olga

ahoj, já myslím, že super, už jsem podle nich vařila asi 3x a jído byo vždy chutné..mají to hezky popsané a navíc zdravé a uvádí kalorie :) takže já chválím

0
před 3 měsíci Karla

Taky jsem si říkala, že to vypadá dobře. A už jsem to i zkusila a moc mi chutnalo, tak to pořádně prubnu :)

0
před 3 měsíci Olga

A co jsi vařila? Nějaká doporučení? :)

0
0
před 2 měsíci Simona

U světa zdraví je člověk na normální stravě nebo se pijí nějaké koktejly a pytlíky ?

0
před 2 týdny Karla

Nene, u světa zdraví žádné pytlíky nejíš. Dostaneš sestavený jídelníček přímo na míru a pak jsou k dispozici kuchařky, podle kterých si suroviny připravuješ. Hodně toho mají na jejich stránkách.

Text příspěvku

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 3


Přidat příspěvek