Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na Festival Evolution

Získejte od nás vstup na víkend plný zdraví a inspirace!

e-bnr_FE2015_300x600.jpg


Nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace nabídne již pojedenácté Festival Evolution, který proběhne ve dnech 17. až 19. dubna 2015 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Festivalový program cílí na všechny příznivce zdravého a aktivního života. Na své si přijdou milovníci nových a netradičních trendů ve stravování a velký prostor dostanou v letošním roce i maminky s dětmi, pro něž se připravuje množství zajímavých přednášek a seminářů. Akce zahrnuje již tradičně pětici veletrhů: Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Inspirace a Alternativa.
Více info o festivalu zde: http://www.festivalevolution.cz/

Chcete se na tuto velkolepou událost podívat zdarma?

Soutěžíme 5x o 2 vstupenky!

Pokuste se vložit do naší databáze v době od 19. 3. do 10. 4. 2015 co nejvíce potravin, které podle vás splní kritéria pro získání loga Zdravé potraviny „Čteme etikety za vás“. Po schválení a vložení do databáze výrobky ohodnotíme a do soutěže se vám započítají ty, které skutečně dosáhly na logo zeleného jablíčka (bude zobrazeno u daného výrobku).

Soutěž platí pouze pro registrované uživatele. Výrobky budou schváleny po řádném vyplnění formuláře pro vkládání nových potravin zde: http://www.zdravapotravina.cz/pridat-potravinu. Nesmí chybět fotografie přední strany obalu, složení a výrobce či dodavatele.

Ukončení soutěže bude 10. 4. 2015 ve 13:00. Vyhodnocení a kontaktování výherců proběhne 13. 4. 2015.

Kritéria pro získání loga „Čteme etikety za vás“ k nahlédnutí zde: http://www.zdravapotravina.cz/downloads/kriteria_hodnoceni_potravin_zp.pdf


Přejeme hodně štěstí v soutěži!

Tým OS Zdravá potravina, z.s.

Diskuse k článku

Zatím nebyl přidán žádný komentář

Text příspěvku

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 - 2


Přidat příspěvek