Přijďte za námi 20.4 na veletrh

Těšíme se na vás, že se poznáme a popovídáme si o všem co vás zajímáVeletrh spojuje akce Biostyl, Ecoworld a další - více informací zde. Téměř kompletní tým Zdravé potraviny bude v sobotu 20. dubna na veletrhu Festival Evolution. V 10:30 začíná náš seminář, na kterém představíme současné i budoucí aktivity OS Zdravá potravina. Ukážeme nové webové stránky i novou mobilní aplikaci na kterých jsme pracovali celý minulý rok. Podrobněji se podíváme na potraviny a hodnocení jejich kvality dle našich komplexních kritérií pro získání loga Zdravá potravina.

Dále pak budeme po celý sobotní den přítomni u našeho stojanu v pravém křídle veletržního paláce u vstupu do kinosálu (mapa umístění je níže). Zde se s vámi rádi poznáme a pobavíme se o všem co vás zajímá. Ať už to bude cokoli spojeného s našimi webovými stránkami, aktivitami, potravinách, zdraví atd.. Rádi vám také nabídneme ochutnávku některých našich domácích dobrot ze zdravých receptů.

Doplňující obrázky k článku


Diskuse k článku

0
Obrázek uživatele Ivanqa
před 6 lety Ivanqa

Škoda, že jsem z druhého konce republiky, jinak bych tam jela hned!

0
před 6 lety Bledá Tvář

Přes 300 dát za cestu vlakem a to samé zpět. To tam nelze jet.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Chválím za mapku, hnedka to usnadní orientaci k vašemu stánku, máme to přes 50km, tak to není nereálné a už se moc těšíme :)

0
Obrázek uživatele Ivanqa
před 6 lety Ivanqa

Bledá Tvář: O peníze ani tak nejde, spíš o ten čas strávený cestou, která vyčerpá natolik, že člověk pak festival nijak neužije.

0
před 6 lety Bledá Tvář

Jj. Mám kartu IN50, takže za polovic vlakem. NA BUS NEMÁM SLEVU, A PROTO O NĚM NEUVAŽUJI. oDJEZD NEJPOZDĚJI v 18.15 z hl.nádraří přes Plzeň. V 23.21 nejde, neboť v Chomutově 2 hod mezera a v KV jen hodinu.

0
Obrázek uživatele Hanka pH
před 6 lety Hanka pH

Taky to mám moc daleko :-(

0
Obrázek uživatele Peta
před 6 lety Peta

My to máme sto kiláků po dálnici, takže cesta je na hodku, hodku a půl, nic hroznýho... Moc se těším!!

0
Obrázek uživatele 6sense
před 6 lety 6sense

Už jsem si na to vzal v pátek volno (sobota + neděle se mi časově nehodí). Jsem celkem zvědavý, co tam všude uvidím :).

0
Obrázek uživatele 6sense
před 6 lety 6sense

Dnes byl váš stánek prázdný. Nikdo tam. Ale udělal jsem tam nějak moc velký nákup :D. Měli tam ve slovenskym stánku třeba mouku z chřestu, kterou jsem ještě nikdy neviděl a v čechách se neprodává jak mi potvrdily, tak jsem jí vzal trochu víc a budu koštovat. Jiný stánek zas nabízel nějakou kurrakanovou mouku (neznam), jiný stánek nabízel sušenou třtinovou šťávu, kakaové máslo, kakaový boby nepražený nebio nefairtrade, takže nebyly tak předražený. Každopádně zajímavé, doporučuji.

0
Obrázek uživatele Peta
před 5 lety Peta

6sense: Prosím, jak používáte tu chřestovou mouku? TAké jsem si jí pořídila, ale nějak jí nemůžu do žádného receptu zakomponovat, je dosti hořká... :( Ale jinak jsem tam pořídila sezamovou, dýňovou a chia mouku a všechny jsou supr :)

Text příspěvku

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 5


Přidat příspěvek