Nový web prof. Strunecké o očkování

Prof. Strunecká s nakladatelstvím Almi spustila nový web o rizicích očkování

prof_strunecka_rizika_ockovani.jpg

Ať už máte názor na povinné očkování jakýkoli, určitě není špatné slyšet názor prof. Strunecké, která se tématem očkování zabývá dlouhodobě. Je spoluautorkou bestsellerů Doba jedová a Doba jedová 2 a nově pak i autorkou knížek Jak přežít dobu jedovou a Varovné signály očkování.

Společně s vydavatelem Milošem Palatkou spustila nový web - RizikaOčkování.cz. Na webu jsou publikovány aktuality a reakce paní profesorky, ale především týdenní video blog, kde na pokračování bude mluvit právě o rizicích očkování. První díl video seriálu si můžete pustit níže. Knížky paní profesorky můžete zakoupit na www.dobajedova.cz.

Diskuse k článku

1
před 5 lety JaPo

Diky pani prof. Strunecke za sireni techto dulezitych informaci.

1
Obrázek uživatele ondra.klar
před 5 lety ondra.klar

Nejhorší na tom je to, že i když nechceme tam musíme být očkováni. Proč je to Povinné ?!  Je mi z toho zle. Další podobnou věcí je, když přijdete k lékaři a ten vám během 5 minut předepíše léky, které mají někdy uvedených i 100 nežádoucích účinků. 

0
před 5 lety Martina

Mám pocit, že tohle všechno je hlavně byznys....nehledě na to, že slovo "povinné" je docela zavádějící.
Myslím, že povinnost má pouze lékař, a to že má očkování nabídnout. Povinnost očkovat ukládá pouze vyhláška...podle mě, pouze forma doporučení. Divná to doba......... 

0
před 5 lety Taky skoro doktor

S očkováním mám ty nejlepší zkušenosti. Nežádoucí účinky pouze slabé, běžné (teplota, otok v místě vpichu, slabá vyrážka. malátnost, bolest hlavy). Po zhruba 60 000 očkování odpočívá souprava s adrenalinem netknutá, jen ten adrenalin se musí měnit. Možná řeknete-štěstí, ale to štěstí mají všichni známí kolegové v oboru, tedy co se týká těch život ohrožujících reakcí. A to jich znám asi 15 (sečteno,podtrženo,odhadnuto na 700 000 aplikací) asi také měli štěstí. Vím, že ta teoretická možnost tady je a jednou si někdo z nás vybere černou kuličku, ale tak hrozné jak to líčí antivaxeři to opravdu není. Nevím co ty lidi žene nás přesvědčovat jak je očkování nebezpečné a neúčinné, když praxe mluví o opaku.
VB

0
před 5 lety Laďo

Nevím, proč by měl být očkování problém. Stačí si srovnat 7.čakru.

Text příspěvku

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 6


Přidat příspěvek