Nespěchejte do rakve

Publikace obsahuje spoustu informací, které jsou z (ne)známého důvodu drženy pod pokličkou.


Dostali jsme od autorů tuto knihu k recenzi. Tu vám níže přinášíme.

Abychom se v dnešní době neutopili v záplavě informací o zdravém životním stylu a zdravém stravování, občas bychom potřebovali nezávislého poradce, který nám poskytne jasné a objektivní informace bez propagace konkrétních výrobků. Vidinou peněz a bohatství vznikla nekonečná chvála v podobě reklam, kde se více dozvídáme o lživých informacích než o pravdivých faktech. Pak se někteří z nás často dostávají do situací, kdy zájem o zdravý způsob života vystřídá beznaděj, co tedy vlastně dělat a co jíst.

Kniha Tomáše Kašpara s výstižným názvem „Nespěchejte do rakve“ poskytuje přesně ty informace, které nejsou zastíněny rouškou komerce. Naopak odhaluje ty, které byly tiše zameteny pod stůl, jelikož by mohly způsobit značné finanční ztráty farmaceutického průmyslu (objektivnější autorův ekvivalent – „nemocenský průmysl“). Autor zde poukazuje na překvapující vědecké studie, které byly raději prohlášeny za „amatérské“, než aby se jejich myšlenky rozvíjely dále a pomohly například při léčbě největšího dnešního strašáku -
rakoviny.

Knížka v sobě skrývá velké bohatství ve formě srozumitelných, jasných, výstižných a mnohdy až šokujících informací podtržených humornými ilustracemi, které jako by celou situaci zlehčovaly. Pochopíme příčiny vzniku rakoviny, jak na naše tělo působí volné radikály, co způsobuje obezitu a jak nás ovlivňuje chemie v kosmetických výrobcích.

Součástí jsou i rady, jak zamezit vzniku civilizačních onemocnění a po zamyšlení nad jejich jednoduchostí si můžeme oddychnout. Autor nenásilnou metodou vede čtenáře k uvědomění, že jenom my sami zodpovídáme za svoje zdraví a skutečnou kvalitu života.

Knihu si můžete objednat přímo od autorů zde.

Diskuse k článku

0
před 4 roky Holubova

To je zajímavé čtení, již jsem něco podobného četla od Mudr. Kozáka. Máme o čem přemýšlet, A co páni lékaři???

0
Obrázek uživatele Danah
před 4 roky Danah

Pánům lékařům by se zhroutil jejich předražený systém lékařské péče přece! Tím pádem jejich svět, kde si docela spokojeně žijí a podnikají.

0
před 4 roky Michaela

Opravdu velmi dobře a výstižně napsaná knížka, všem jen vřele doporučuji.

0
před 4 roky Jaroslav

Ak je ta kniha taka uspešma a vypredaná prečo neumožnite pristup na ňu cez net? aj ked za poplatok nejak stihnuť obsah..Nemôžem ju nikde zohnať.

0
Obrázek uživatele Sunriska
před 4 roky Sunriska

Jaroslav: Přímo pod článkem máte odkaz na obchod, kde si ji můžete rovnou objednat..:)

0
před 4 roky jirka sirka

Knihu jsem četl jak první, tak druhé vydání a autorovi jsem vyjádřil svůj obdiv a poděkování, že se snaží lidem otevřít oči! Jako bonus autora pana Kašpara je možnost si napsat o návod k léčbě rakoviny s postupem, pro kohokoliv, kdo si napíše. Proto i zde chci vyslovit svůj obdiv a poděkovat za jeho práci na toto téma. www.nespechejtedorakve.cz

0
před 3 roky Vlasta

Moc krásně napsané,poděkování,že se snaží všem lidem otevřít oči,,,,,,,,,

0
před 4 měsíci Milena Koštálová

dík za každou pravdivou větu z vaší knížky,prosím o zaslání dalších informací.Moc předem dík.

Text příspěvku

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 7


Přidat příspěvek