Mobilní aplikace NutriAtlas

Databáze potravin se nyní jmenuje NutriAtlas

Dnes jsme vydali novou verzi naší mobilní aplikace, která přináší krom jiného i jednu velkou změnu - a to změnu názvu. Dříve jste aplikaci mohli znát pod názvem "Databáze potravin", nyní již bude uváděna jen jako "NutriAtlas". Stejně tak jsou dnes spuštěny stejnojmenné stránky www.NutriAtlas.cz na kterých mimo jiné naleznete spoustu videí s návody jak aplikaci používat.

Nový název více vystihuje funkce a použití aplikace, dřívější název popisoval jen část těchto funkcí. Navíc ve velmi blízké době budeme aplikace poměrně hodně rozšiřovat, aby byla pro vás ještě více užitečná.

Rozšíření funkcí aplikace také souvisí s rozšířením rodiny našich webových stránek o jednu novou, kterou pro Vás momentálně připravujeme a testujeme. Moc se těšíme, až se s vámi budeme moci o tento projekt podělit a jelikož se jedná o něco opravdu velkého, tak plánujeme, že před ostrým provozem umožníme z vás, kdo bude mít o to zájem, otestovat si nový projekt a pomoci nám s jeho vyladěním. O novém projektu vás budeme ještě informovat, takže pravidelně kontrolujte naše stránky...

Váš webteam ZdravaPotravina.cz

Doplňující obrázky k článkuDiskuse k článku

0
Obrázek uživatele pschonmann
před 7 lety pschonmann

Pro jaké účely aplikace požaduje čtení stavu a identity telefonu a také potřebuje znát moji polohu ?

0
Obrázek uživatele ZdraváPotravina.cz
před 7 lety ZdraváPotravina.cz

Spekacek: Dobrý den - aplikace zatím tyto informace nepoužívá, ale v blízké době se v aplikaci objeví funkce (které nyní testujeme), které tyto oprávnění budou potřebovat. Moc se na to těšíme a věřím, že je přivítáte i Vy. Předpokládáme, že by se tak mělo stát do konce září.

0
před 7 lety Blc

Na LG P350 Optimus ME nejde stáhnout z android store. Telefon přitom podporuje android 2.2. Můžete dát i přímý odkaz na soubor apk k instalaci přes souborový manažer? Děkuji za odpověď.

0
před 7 lety domin

bude v budúcej verzií pri naskenovaní čiarového kódu úplne zloženie výrobku alebo aspoň emulgátory?

0
Obrázek uživatele ZdraváPotravina.cz
před 7 lety ZdraváPotravina.cz

domin: Ano, určitě toto připravujeme. Nyní ale lze tyto informace také získat, pokud kliknete na odkaz na detailu potraviny, který vede na mobilní verzi potraviny na webu chemievjidle.cz. Ale abych odpověděl na Vaši otázku - ano, v budoucnu se bude zobrazovat kompletní složení i s vyznačenými éčky a nejenom to, máme připraveno mnoho funkcí navíc...

0
před 7 lety Jaroslava Doubravová

Zdravá výživa jeto nejlepší pro lidstvo prodlužuje věk dodá sílu organismu,a spomaluje stáří.

0
před 7 lety Neo

Dobry den, bylo by fajn dat odkaz i na samotne APK aplikace, jelikoz ne kazdy se chce kamaradit se smejdivym googlem a proto nema aktivovan ucet na marketu.

Text příspěvku

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 7


Přidat příspěvek