Malý průvodce hubnutím

Chcete být konečně úspěšní v hubnutí? Co je zdravé a účinně pomáhá?Jakým potravinám se rozhodně vyhýbat? Dozvíte se v dnešní infografice.

dieta.png

Diskuse k článku

0
Obrázek uživatele sharunka03
před 3 roky sharunka03

Pěkně vysvětleno. No, ale není nad řízek (když už je) smažený na sádle. Jinak hlavně všeho s mírou.

0
Obrázek uživatele Slunew
před 3 roky Slunew

ale i tak se dá udělat z libového masa, ne prorostlého a v sádle nemusí plavat, ale osmahne se na něm...vše se dá udělat v dietnější variantě :) a když se to pak "spočítá", tak i v relativně pořád "nezdravé" stravě se ušetří spousta cukru a tuku...

0
Obrázek uživatele Anywetta@
před 3 roky Anywetta@

Já jsem zase názoru, že není nad vyváženou vege stravu :-) Ať po stránce zdravotní či etické... ;-)

2
Obrázek uživatele Slunew
před 3 roky Slunew

to je otázkou - pořád u vege stravy jsou dosti sporné momenty - hlavně u malých dětí... nicméně - většinová populace se v našich končinách nikdy vege stravou řídit nebude -si myslím...jinak na FB zdravé potraviny nedávno někdo taktéž komentoval zdravost stravy a dle něj je nej RAW - a klasická vege prý zdravá není...takže co člověk, to jiný názor :)

0
Obrázek uživatele elllzi@
před 3 roky elllzi@

ten kdo v ČR ji celorocně RAW tak si podle me zahrava se zdravím

-1
Obrázek uživatele Tomík
před 3 roky Tomík

Vyplatí se to žít zdravě, protože to nestojí za ty zdravotní problémy. Ale jak se říká, všeho s mírou. Tudíž občasný řízek neuškodí. Když ještě vezmete libové maso a smažit se bude na rýžovém oleji, tak si myslím, že je to v pořádku.

0
Obrázek uživatele Anywetta@
před 3 roky Anywetta@

Co ce týká raw food (versus makrobiotika), tak je to velmi hezky popsané v této diskusi - dlouhý přispěvek od  Janiny http://www.jimejinak.cz/diskuse/?mingleforumaction=viewtopic&t=169 Znám lidi, kteří preferují raw food a také ty, kteří vše vaří. Myslím, že každému vyhovuje něco jiného a záleží také  na životním stylu a kde člověk žije. Podobně to říká i ajurvéda. Sama za sebe vím, že v létě mi vyhovuje více tepelně neupravené stravy a v zimě naopak více vařeného a kořeněného. V létě také preferuji ochlazující potraviny, v zimě naopak ty, co zahřívají. :-)

Jinak vyváženou vege stravu doporučuje spousta dalších včetně odborných institucí http://soucitne.cz/techto-10-vyznamnych-odbornych-instituci-schvaluje-veganstvi

Text příspěvku

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 5


Přidat příspěvek