Každý zub má svůj orgán

Možná jste ani netušili, že stav zubů o vašem zdravotním stavu hodně vypovídá. Pomocí mapy v ústech, kterou jsme pro vás připravili, poslouží jako první orientace.

Diskuse k článku

0
před 3 roky lyda

zdravím,
no a tak by mne zajímalo, jak jsou na  tom lidé, kteří už některé nebo žádné  zuby nemají ,  a mají prostě protézu ,

0
Obrázek uživatele carme
před 3 roky carme

Tak k této infografice se budu určitě vracet. Moc užitečná.

0
před 3 roky rgggr

Každý zub má svůj orgán?zub č.6 má jaký orgán?infografika mi není jasná.

0
Obrázek uživatele carme
před 3 roky carme

zelené pole, modrý text (žaludek, slinivka, ...)

zuby co jsou v modrém poli patří text umístěný v modrém, zuby umístěné v zeleném poli patří text umístěný v zeleném poli, atd.  každý zub je pak podbarvený a podle té barvy si vyhledáš barvu textu.

0
před 3 roky Jana

Nemám založené čtyřky, ani nahoře ani dole... V minulosti jsem opravdu  hodně času zápasila se záněty dutin a průdušek (astma). Se střevy souvisí imunita, kterou jsem mívala trvale sníženou. Teď díky detoxikačnímu programu, který opakuji 2 x do roka jsem zdravá a netrpím na záněty. Tím chci říci, že i bez některých zubů je možné být fit i v kondici. :-)

0
Obrázek uživatele alena.prchlikova@
před 3 roky alena.prchlikova@

Já mám vlevo nahoře založeno i na 9 a 10, jen doufám, že se nikdy nebudou chtít dostat ven. 

0
před 3 roky Courgne

Pozor, tento článek je poněkud tendenčně směrován. 
Je to přesně obráceně, že zuby jsou první ventil, když má nějaký orgán problém. Také to samozřejmě souvisí i s psychikou a mentalitou jednotlivce. Každopádně tento článek má probudit v lidech větší zájem o lepší zubní pasty a zajistit zubním hygienistům práci.
Budete-li se dobře stravovat, nejíst jedy, které nám hojně obchodní řetězce se slevou nabízejí a budeme-li žít šťastně a spokojeně, nebude tělo a orgány ve špatném stavu a nebudou se nám kazit zuby. Můžete namítnout, co malé děti, kde ty ke kazům přijdou? Jednoduše, tím, čím je krmíme - slazený Sunar a kašičky hned od mala a tím, co podědily od nás - rodičů, tělesné dispozice. Je to jednoduché. 

0
Obrázek uživatele mirka001
před 3 roky mirka001

Dobry den, Na iPhonu se nezobrazuje zadny text u obrazku, ani článek. Bylo to staženo? Dekuji Miru

0
před 3 roky jarmila muskatova

 mohlo  by to byti vice podrobne  co k cemu patri diky moc 

0
před 3 roky Míla

I když děláte, co můžete, stejně pak taky záleží, jakého zubaře máte.Já chodila pravidelně,u zubaře jsem byla ,,víc jak doma" a když jsem přešla po letech jinam, nestačila jsem se divit, vše se předělávalo, bylo nedostatečně ošetřeno.. a to já, manžel i již dospělá dcera.Peněz nelitujeme, záleží nám na zdravých zubech, ale už by za to bylo auto :-)

Text příspěvku

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 4


Přidat příspěvek