Jíst jednou provždy zdravě a kvalitně? Díky Bomeo talíři!

Trápí vás nadváha? Chcete se zaměřit na výživově plnohodnotnou stravu, ale nemáte dostatečně silnou vůli? Představujeme jednoduchou a praktickou metodiku – Bomeo talíř zdravého života.

Bomeo ukázka.png


„Metodika se mi začala utvářet v hlavě ve chvíli, kdy jsem zjistila, že jsem bezmocná v boji proti nebezpečným dietám. Byla jsem si plně vědoma, že pokud bych chtěla snížit výskyt nadváhy a obezity v ČR z nynějších 62 %, musím proto udělat více.“ Tvrdí zakladatelka projektu, fitness trenérka, výživová poradkyně a lektorka seminářů o dětské výživě Bc. Monika Teichmanová.


Bomeo talíř zdravého života není dieta, ale program zdravého životního stylu. Součástí celé metodiky je praktická brožurka Průvodce zdravým životním stylem. Výživou provádí originální Bomeo talíř, magnetky s vhodnými potravinami, 14denní jídelníček obsahující 70 jídel. Nechybí ani Cestovní rádce Bomeo, který se ideálně hodí na výlety. A v případě dotazů je k dispozici online výživová poradna.

5D3_9661.jpg


Pro koho je program vhodný?

Bomeo talíř ocení dospělé ženy a muži včetně seniorů, kteří chtějí zredukovat svoji hmotnost nebo jen zlepšit svůj životní styl. Je vhodná i pro lidi žijící aktivním životem, nebo pro lidi, co si chtějí rozšířit svoje vědomosti v oblasti výživy a životního stylu. Metodika je sestavena tak, aby se lidé naučili dávat na talíř přiměřené porce doporučeného jídla a aby se zbytečně nepřejídali.


Přestaňme se zaměřovat na velké množství jídla, zaměřme se na jeho kvalitní složení. Začněme se hýbat a relaxovat!


Metodika vznikla pod záštitou Aliance výživových poradců, českých lékařů. Vývoje se zúčastnila odborná garantka Zdravé potraviny Ing. Hana Střítecká, Ph.D., Ing. Ivan Mach CSc. a další odborníci.


Více info a webové stránky

5D3_9622.jpg

Diskuse k článku

0
před 3 roky Ing. Petr Matlocha

Dobrý den, rád bych přidal mé osobní zkušenosti.
Bomeo talíř jsem zakoupil cca před měsícem. Nemám ani moc problém s velkou nadváhou, jen pár kilo. Nevěděl jsem, jaké potraviny jíst, abych se zdravě stravoval. Scházela mi energie. 
Na doporučení kamarádky jsem koupil bomeo. Začal jsem ho ihned používat a cca za týden jsem začal cítit opravdu změnu - více energie, lépe se mi vstává. i cvičení jde lépe.
Po měsíci mi šla i váha dolů.
Začal jsem jíst potraviny, o kterých jsem ani nevěděl, že existují :)  A pečivo jsem skoro vysadil.
Koupil jsem na www.bomeo.cz.

Ještě jednou díky
Petr M


0
Obrázek uživatele Slunew
před 3 roky Slunew

tak to je super :) víc takových :)

Text příspěvku

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 8


Přidat příspěvek