Food 21

27. 11. 2016 v Hotelu Grandior, v centru Prahy, proběhne již 2. ročník největší konference o výživě v ČR FOOD21.

ff.png

27. 11. 2016 v Hotelu Grandior, v centru Prahy, proběhne již 2. ročník největší konference o výživě v ČR  FOOD21.  

Celou akcií provádí známý moderátor Jan TUNA (pořad ADOST).

Letos se partnerem této konference stalo i naše sdružení Zdravá potravina. 

FOOD21 má za cíl otevřeně informovat širokou veřejnost o současných trendech a nejnovějších poznatcích v oblasti výživy, psychologie stravování, výživových trendů atd....

Právě těmto tématům bude zasvěcen druhý ročník konference, na kterém vystoupí skvělí řečníci z řad lékařů, profesorů a odborníků na výživu. Jmenovitě l, Prof. Anna Strunecká, Prof. Libor Vítek, Ing. Hana Střítecká, Ing. Ivan Mach, PharmDr. Richard Pflegr,  Ing. Vít Syrový a další.

Kromě těchto odborníku na konferenci vystoupí také několik známých osobností: Matěj Ruppert, který bude hovořit o změně životosprávy a zmíní propojení s Fondem ohrožených dětí a projektem Klokánků KlokART, který se také stal partnerem konference), dále se svým osobním příběhem. Zdeňka Pohlreichová (manželka známého kuchaře), která bude hovořit o tom, jak se pomocí stravy a změny životního stylu zbavila rakoviny,  Hanka Kynychová, která bude hovořit o svém sklonu k tloustnutí a jak se jí daří udržovat si stále štíhlou postavu.

Veškeré informace o připravované akci včetně videí, fotek a odkazů z minulého ročníku najdete na stránkách konference. Pro získání 200 Kč slevy na vstupném do konce října (pak už jen 100 Kč) stačí zadat heslo ZDRAVAPOTRAVINA .

 

 

Doplňující obrázky k článku

f.png
f.png

Diskuse k článku

Zatím nebyl přidán žádný komentář

Text příspěvku

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 3


Přidat příspěvek