Svět zdraví v pohybu

___obraz-clanek-ZP.jpg


Cvičení skutečně pro každého

Štíhlejší a v lepší kondici za 25 min. 2–3× týdně? Jde to, a to i bez namáhavého a nudného cvičení na posilovacích strojích. Svět zdraví pro vás připravil sérii cvičebních videí, podle kterých můžete cvičit z pohodlí vašeho domova, a dokonce i na cestách. Pod vedením profesionální lektorky Lenky Velínské zlepšíte svou kondici, zapracujete na zpevnění a zeštíhlení problémových partií, zhubnete a navíc se budete cítit skvěle.

Při cvičení se uvolňují endorfiny – přírodní opiáty těla, které vás zbaví stresu a dodají pocit štěstí. Získáte více energie, lepší koncentraci a úsměv na tváři. Cvičení vám také pomůže vybudovat a udržet tolik potřebnou svalovou hmotu, která zrychlí váš metabolismus a celkově urychlí hubnutí. Dietami, nesprávným cvičením, nemocemi, nevhodným životním stylem a bohužel i s rostoucím věkem přicházíme o svalovou hmotu. A tuk se spaluje právě ve svalech. Jedinou možností, jak tomu zabránit, je vhodná pohybová aktivita a správná výživa.


Jak zrychlit Váš bazální metabolismus aneb jak spalovat víc

Věděli jste, že rychlost bazálního metabolismu se s věkem snižuje? Ano, a to o 500–1000 kJ za každých deset let života. Ženy po přechodu, které už nechrání síla ženských pohlavních hormonů estrogenů, jsou navíc ohroženy kromě ztráty svalové hmoty také zvýšeným rizikem řídnutí kostí, které s sebou nese bolesti pohybového aparátu, náchylnost k častějšímu zranění atp. A jsme opět u cvičení. Zde pomůže silová forma cvičení, která přispívá ke zvýšení kostní hustoty, posílení vazů, šlach a kloubů.


Ne každý sport je vhodný na hubnutí

Slyšeli jste, že plaváním ve studeném bazénu se hůře spalují tuky? Zažila vaše kamarádka trpké zklamání, když poctivě chodila na aerobic, pokaždé propotila 2 trička, ale nezhubla ani gram tuku? Ne každý sport je vhodný pro hubnutí. Některý pomůže posílit kardiovaskulární systém a zvýšit fyzickou kondici. U některých sportů bude vaše tělo primárně využívat energii z cukrů a glykogenových zásob, zatímco u jiných aktivit zase upřednostní spalování tuků. Chodila jste na spinning, ale jediné, co jste tím získala, bylo to, že se vám zvětšil obvod stehen, o což jste vůbec nestála? A navíc po půlročním snažení vám díky přetěžování pouze spodní části těla zaostává v kondici celá vrchní část těla? Postava je nesymetrická, šlachy máte zkrácené, ruce a bříško jsou stále povadlé. Tak který sport si vybrat, aby splňoval vše, co od něj očekáváte?


Co Vám přinese cvičení Světa zdraví

Proto jsme se rozhodli najít vlastní cestu, která bude respektovat potřeby a možnosti každého jedince. Díky speciálně sestavenému cvičebnímu programu od Světa zdraví vylepšíte svou postavu, získáte výbornou kondici, Vaše tělo bude spalovat tuk, posílíte hluboké vnitřní svaly, o kterých ani nevíte, ale i ty, které byste rádi na svém těle viděli při pohledu do zrcadla. Vybudujete tolik potřebnou svalovou hmotu pro hubnutí a zrychlení metabolismu, zapracujete na problémových partiích, odstraníte svalové disbalance, které jste si vytvořili ať už nesprávným držením těla, nebo jednostranným přetěžováním určitých partií. Například při hokeji (hokejka stále na jedné straně), při spinningu (přetěžování dolních části těla) nebo jen nošením kabelky na stále stejném rameni.

Cvičební plán připravíme přímo Vám na míru, dle Vašeho aktuálního zdravotního stavu, kondice, pohlaví i věku. Stačí jen začít…

Více na:

http://www.svetzdravivpohybu.cz/#anchor-video

Diskuse k článku

0
před 2 roky Anežka

Asi jsem jedna z mála, která uvítá komplexní péči a je ochotna za to zaplatit.Docházím do poradny na Chodově, mám zaplacenou tříměsíční kůru. Jsem s přístupem spokojena, i když to není zadarmo, ale zdarma pro Vás v dnešní době nikdo nic neudělá. Důležité je, si uvědomit, že i placená služba je o vůli. Nikdo to za Vás neodplave, neodchodí, zkrátka nevydře. Jen Vám ukáží cestu.

0
před 2 roky Ivana

Anežko, kam to docházíte, prosím A jaká by byla cena za úvodní vyšetření?

0
před 2 roky Anežka

Ivano, jde o Svět zdraví, podívejte se přímo na jejich stránky. A doporučím pročíst si fóra, je dobré udělat si co nejobjektivnější obrázek o společnosti, než se rozhodnete.

0
0
před 2 roky Ivana

A mohu si koupit jenom ten vstupní jednorázový balíček, jak ho mají na stránkách v akci za 200 Kč?

0
před 2 roky Anežka

Ivano, no, můžete, ale osobně si myslím, že Vám to bude k ničemu.Resp. jestli Vám dostačuje úvodní konzultace jen na to, abyste se o sobě, svém těle, dozvěděla nějaký ,,základ", a jestli nepotřebujete pravidelnou kontrolu a nad sebou ,,hlídání", pak asi ano, zkuste se tam telefonicky předem obědnat.

0
před 2 roky Ivana

Zítra se objednám do toho Světa zdraví v Brně na Pekařskou. Na stránkách mají stále info že to je opravdu jen za těch 200 Kč. Tak uvidím, jsem zvědavá. Buď zvrátím svou spokojeností ty bludy, co se o poradnách píšou, anebo se zařadím mezi většinu nespokojených.

0
před 2 roky Karla H

Jelikož do mě má rodina neustále „hučela“, ať už s tím něco udělám a můj pocit ze sebe samé, byl čím dál horší, rozhodla jsem se, že si zajdu k výživovému poradci. Několika dietami jsem si již prošla a vždycky to dopadlo neúspěšně. Znám tedy, co je to zhubnout, ztloustnout, zhubnout, ztloustnout. Zaujala mě nabídka Světa-zdraví.cz na bázi nutriční typologie a dlouhodobější spolupráce. Za půl roku se mi podařilo shodit 12 kilo.

0
před 2 roky Marta Pátková

Byla jsem na první schůzce na jedné z poboček svet-zdravi.cz a tam mi velmi příjemná paní vysvětlila jak proces efektivního hubnutí funguje.Rovnou mi tam provedli základní diagnostiku organismu na speciálním přístroji. Viděla jsem v zrcadle na počátku unavenou a vyčerpanou ženu s přibývajícími kily a vráskami.Nyní se už dávno cítím lépe. Určitě navštivte taky jednu z poboček Svět zdraví a nebudete v tom sami.

0
před 2 roky Anežka M

V 60ti jsem nastoupila do důchodu. Kila šla doma rapidně nahoru.Jednou jsem na internetu narazila na inzerát ze Světa zdraví. Byly tam příběhy i starších lidí, a to mě zaujalo. Věděla jsem, že potřebuji pomoc odborníků.Ve Světě zdraví jsem si bez otálení domluvila schůzku. Od výživového poradce jsem obdržela doporučení, kterých potravin se mám vyvarovat a které jsou naopak vhodné. Nemusím nic vážit, pouze pravidelně a zdravě jíst a k tomu dodržovat pitný režim.Výsledky se dostavily velice brzy. Přestaly mně otékat nohy a pohyb byl jednodušší. Začala jsem jednou týdně plavat, postupně jsem přidala aquaaerobic. Po 6 měsících jsem snížila hmotnost o 15kg, podíl tuku se snížil. Cítím se teď lépe.

0
před 2 roky Danka Matějovská

já když v tom hubnutí byla sama, dělala jsem ze začátku chyby a ztrácela jsem i svalovinu, ale nyní hubnu snad již správně, přibírám vodu a svaly a tuky jdou dolů, to ale vše díky mé poradkyni ze Světa zdraví, která mi vše vysvětlila a je v programu hubnutí po celou dobu se mnou a radí mi, jak na to.

Text příspěvku

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 4


Přidat příspěvek