Čokoláda Manner oceněná logem "Čteme etikety za vás"

Hledáte kvalitní čokoládu bez zbytečných aditiv? Naše logo vám pomůže s výběrem.

manner2.png

Čokoláda se 70% podílem kakaa vyrobená z kakaového másla, ochucená bourbon vanilkou bez emulgátorů či jiných aditiv. Čokoláda společnosti Josef Manner & Comp. AG, která právem získává logo zeleného jablíčka!

Rodinná firma známá po celém světě, založená již v roce 1890, je předním výrobcem na trhu s cukrovinkami. Sídlo firmy a veškerá výroba se nachází v Rakousku. Jejich výrobky se prodávají v 50 zemích po celém světě. Společnost se zaměřuje na výrobu vaflí, sušenek, dražé a pěnových cukrovinek. Na rakouském trhu zaujímá první místo a na celkovém trhu s cukrovinkami se nachází na třetí pozici.

Manner také nabízí řadu produktů, které jsou vhodné pro veganský životní styl. Mezi ně patří i slavné oplatky Manner Original Neapolitaner.

Databáze potravin

Webové stránky

Logo „Čteme etikety za vás“ oceňuje kvalitní potraviny bez nutnosti pročítání informací na obalu. Získání loga je závislé na přísných kritérií sdružení Zdravá potravina, z.s., které se zaměřují na obsah přídatných látek (aditiv), původ potraviny a známého výrobce. Díváme se také na hlavní složku potraviny, např. zda-li čokoláda obsahuje kakao a jaké množství.

Logo „Čteme etikety za vás“ je praktickou pomůckou pro orientaci mezi kvalitními výrobky na našem trhu.

ZP-LOGO__2014__RGB__noWWW_noLINE.jpg

Diskuse k článku

Zatím nebyl přidán žádný komentář

Text příspěvku

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 4


Přidat příspěvek